چشم انداز و مأموریت

مأموریت شرکت روانکار تجهیز کیمیاگر

این شرکت با برخوردار بودن از دانش فنی و تجربه کافی، نفرات مجرب و دارا بودن تجهیزات لازم، توانایی طراحی و تولید محصولات خاص و تحت تحریم به سفارش مشتریان را با بالاترین کیفیت، در کوتاهترین زمان و قیمت مناسب دارد. محصولات شرکت روانکار تجهیز کیمیا گر به هدف جلب رضایت حداکثری مشتریان عزیز از نظر نوع محصول به دو صورت سفارشی و عمومی و از نظر حجم تولید به دو صورت صنعتی و آزمایشگاهی قابل تولید میباشد.

ماموریت ما

فعالیت شرکت ما شامل طراحی، فرمولاسیون، ساخت و تولید، تامین، صادرات و ارائه مشاوره در زمینه های روانکارهای تخصصی پیشرفته، شوینده های صنعتی سازگار با محیط زیست، ضدعفونی کننده های پیشرفته پزشکی، مهندسی خوردگی، مهندسی محیط زیست، مواد شیمیایی خاص و تجهیزات صنعتی می باشد.

همچنین ایجاد سازمانی مبتنی بر فطرت حفظ محیط زیست ، محیط انسانی و سرمایه های ملی با توجه به مزیت های رقابتی با کیفیت کلاس جهانی در جهت کسب رضایت مشتریان داخلی و خارجی

چشم انداز شرکت روانکار تجهیز کیمیاگر

شرکت روانکار تجهیز کیمیاگر با هدف طراحی، تولید و تامین تجهیزات صنعتی، مواد شوینده تخصصی، خوردگی مواد و محیط زیست همگام با دانش روز دنیا تاسیس گردید. تخصص ما حفاظت از نیروی انسانی، تجهیزات صنعتی و حفظ محیط زیست است.

چشم انداز ما

شرکت روانکار تجهیز کیمیا گر به عنوان بزرگترین و موفقترین شرکت ایرانی در زمینه تولیدات سفارشی با هر حجم سفارش (آزمایشگاهی و صنعتی ) با در نظر گرفتن حفظ سلامت محیط زیست ، محیط انسانی و سرمایه های ملی با قابلیت رقابت در بازارهای داخلی و جهانی با اولویت و محوریت تولیدات دانش محور ، پیشرفته ، جدید و خاص